24.03.2023 07:04
Policie ČR
Zpravodajství
krimi
Zobrazeno
1875x
|
Přes noc z 25. na 26. února došlo v Hradci Králové k poškození čtyř vozidel, která byla zaparkovaná v ulici Hradecká, Na Kropáčce a na Velkém náměstí. Celková škoda je 30 tisíc korun.
V ulici Hradecká u auta Škoda Kamiq a Škoda Fabia neznámý pachatel rozbitím zadního okna způsobil škodu za 4,5 tisíce a 2 tisíce korun. Tyto dva případy byly kvalifikovány jako přestupek proti majetku a byly odloženy, neboť se nepodařilo zjistit pachatele.
U auta Ford Galaxy, které stálo na Velkém náměstí, bylo také rozbité zadní okno. Zde však pachatel způsobil škodu přesahující částku 10 tisíc korun. U BMW, u něhož byla vyčíslena škoda na 13 tisíc korun, zaparkovaného v ulici Na Kropáčce neznámý pachatel rozbil přední boční sklo, poškodil přední dveře a auto poškrábal. Tyto dva skutky policisté kvalifikovali jako trestný čin poškození cizí věci, za který hrozí až roční vězení.
Jelikož se policistům do současné doby nepodařilo zjistit pachatele, žádají veřejnost o pomoc. Kdo by mohl podat jakoukoliv informaci vedoucí k objasnění případů, ať zavolá na linku 158, nebo se dostaví přímo na jakoukoliv policejní služebnu.

Podpořte redakci on-line deníku Orlický.net! Klikněte, prosím, na reklamní banner našich inzerentů. Tento zpravodajský portál funguje díky reklamě jako je tato. Děkujeme.
|